Twoja wersja Flash Playera jest za stara.
Zaktualizuj ją do nowszej.

DanceDeck - Światowy Lider Przenośnych Parkietów Tanecznych

FHU BART z dumą pragnie przedstawić markę DanceDeck™ na rynku polskim - najbardziej kompletny system przenośnych parkietów tanecznych dostępnych na rynku!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy rodzaje mobilnych parkietów DanceDeck - od najbardziej praktycznych i wyjątkowo eleganckich w użyciu, do wyjątkowo profesjonalnych systemów spełniających wymagania zawodowego tańca. Nasze tymczasowe parkiety doskonale komponują się z każdym miejscem imprezy czy eventu w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie i budżet. Niezależnie czy poszukujesz parkietu do swojego domowego studia czy doskonałej podłogi na wyjątkową salę balową czy profesjonalny parkiet na turniej tańca – znajdziesz je bezpośrednio u nas!

Signature Flooring to światowy lider w produkcji i dystrybucji przenośnych systemów parkietowych – oferuje szereg doskonałych produktów, zapewniając doskonałą jakość jak i serwis. Cała linia produktów DanceDeck jest produkowana w Nowym Jorku, USA - produkcja odbywa się zgodnie w wymaganymi standardami przy zachowaniu wysokiej kontroli jakości co jest oznaką sukcesu naszej firmy od ponad dekady. Podłogi DanceDeck otrzymują Państwo wraz z 3 letnią gwarancją jakości produktu.

Przenośne parkiety DanceDeck to idealne rozwiązanie przy imprezach w namiotach, imprezach specjalnych, weselnych, weekendowych, doskonałe dla restauracji, hoteli, barów, ośrodków wczasowych, miejsc spotkań towarzyskich, klubów tanecznych i wielu innych miejsc gdzie stworzenie parkietu jest niezbędne.

Nasi klienci to nasz największy priorytet. Zapraszamy i zachęcamy do zadawania pytań odnośnie naszych parkietów w celu uzyskania wszelkich dostępnych informacji i rozwiania Państwa wątpliwości. Rozumiemy ze wybór parkietu dla Państwa obiektu czy instytucji jest sprawą ważną, a my postaramy się pomóc i spełnić Państwa oczekiwania!

DanceDeck - Światowy Lider Przenośnych Parkietów Tanecznych

Wyjątkowe źródło przenośnych parkietów na świecie!

Wybierz 4 różne style dostępne w kilku kolorach

* Przenośne / Mobilne * Dostępne w Drewnie lub Winyl * Łatwe do instalacji bez narzędzi * Niska waga * Do zastosowań wewnątrz I na zewnątrz * Łatwo utrzymać czystość i przechowywanie * Dopasowane elementy końcowe * Wózki transportowe * Sprzedaż i Wynajem * Wysyłka na cały świat * Made in the USA